&&. . . . . . .11 ARALIK 2018 ELTİ YEMEĞİMİZİ YAPTIK. . . . . . . &&

Bugün (11 Aralık 2018 salı)öğlende hava çok güzeldi, Aralık ayı elti yemeğimizi, Elti ve devre kardeşlerimiz, çocuklarımız ve misafirlerimizin de katılımı ile İzmir/Balçova Teleferikte bulunan ORMAN İÇİ KAFETERYA’ da yaptık. Yemeğimizi yedik, çaylarımızı içtik, Özlemlerimizi giderdik, Aramıza ilk defa katılan Emine Katırcı eltimize hoş geldin dedik. Hoş sohbetler ettik, güldük gülüştük, Çam ağaçları ile kaplı olan bu güzel yerde resimler de çektik. Mutlu olduk.
2019 Yılı elti yemeklerinde tekrar buluşmak üzere sözleşerek. evlerimize döndük.
Yemeğimize katılan tüm eltilerimiz,devre kardeşlerimiz, çocuklarımız ve misafirlerimize teşekkür eder, sağlık ve mutluluk dolu günler dilerim. Çekilen resimler https://www.facebook.com/groups/15448715067/  facedeki sayfamızdadır.
Hanife Başaran

NOT : Bizlere kapılarını sonuna kadar açarak, bu özel günümüzün güzel geçmesi için ellerinden geleni yapan, Balçova Belediyesi ORMANİÇİ KAFETERYA Yöneticisi Murat Kurt Beyefendiye; hizmetlerinde kusur etmeyen Sabahattin Çakmak,Utku Serin, Ayla Doğru ve diğer çalışanlara çok teşekkür eder, işlerinde sonsuz başarılar temenni ederiz.