&:& . . . . 1968 – 2018 MEZUNİYETİMİZİN ELLİNCİ YILI ŞENLİKLERİ . . . . . &:& | 1968 Mezunu Hava Astsubayları

&:& . . . . 1968 – 2018 MEZUNİYETİMİZİN ELLİNCİ YILI ŞENLİKLERİ . . . . . &:&

Sevgili Devre kardeşimiz ve Saygı Değer Eltimiz hanımefendi;
Mezuniyetimizin ellinci yılı olan 2018 de yapacağımız etkinliklerle ilgili çalışmalar neticesinde; 2018 İlkbahar tatilimizde, Ankara Kültür gezisi ve Termal şifa için, 02 – 08 Mayıs 2018 tarihleri arasında; Çaldağ Mah. Şehit J.Er Murat Yıldız Sok. No:11, 06860 Haymana/Ankara adresinde bulunan RAVZA TERMAL KAPLICA OTEL’indeydik. Giderken çok tereddüt ettiğimiz ama otelimize gidince her şeyin çok güzel olduğunu gördük. evimizden bile daha rahat bir tatil geçirdik.Otel yönetici ve çalışan personelin bizlere gösterdiği yakın ilgi ve alakadan çok memnun olduk.Tüm otel personeline teşekkür eder, işlerinde başarılar temenni ederiz. www.ravzatermalotel.com
Otel tatili bitiminde ise: Ankara şehir,Anıtkabir ve Hv.K.K.lığı gezisi için: 08 Mayıs – 12 mayıs 2018 tarihleri arasında Ankara ETİLER ORDUEVİ’nde kaldık.Her günümüz dopdolu geçti zaman yetmedi aslında. Hayatımız boyunca unutamayacağımız bir ANITKABİR, 1.VE 2.TBMM.LER, ULUCANLAR MÜZESİ, GÖLBAŞI VE ANKARA ŞEHİR İÇİ Gezilerimiz muhteşemdi.
Böylesine güzel bir tatilde bizlerle beraber olan devre kardeşlerimiz, Eltilerimiz,çocuklarımız ve torunlarımızla, misafirlerimize teşekkür eder.Şenliklerimizin ikinci bölümünde buluşmak üzere herkese sağlık mutluluk ve huzur dolu günler dileriz.
Saygılarımızla.

Tacettin YILDIRIM                                                               Fethi BAŞARAN

Not : Ankara gezisinde çekilen resimler, Sitemizin Sizden Bize /Etkinlikler bölümünde ; Video ise Sizden bize/Etkinlikler/ videolar bölümünde yayındadır.