2017 YILI YAZ TATİLİMİZ

Sevgili devre kardeşimiz ve saygıdeğer eltimiz hanımefendi,

Sizlere, 2017 yılında birlikteliğimizin pekiştirilmesi, anıları tazeleme, hasret giderme ve anılarımıza güzel günler eklemek için yaptığımız çalışmalar neticesinde :

06-09 nisan 2017 tarihleri arasında BURSA KÜLTÜR GEZİSİ ve 09-15 nisan 2017 tarihleri arasında Uludağ Kış Eğitim Merkezinde unutulmayacak bir kampı yaptık.

2017 Yaz tatilimizde ise, 21-28 Ekim 2017 tarihleri arasında, devrelerimize yakışan, Konaklı Beldesi Gelpelit Mevkii Alanya / Antalya adresinde bulunan 5 yıldızlı ” BEACH CLUP DOĞANAY HOTEL ” de,  7 gece, 8 gün Ultra her şey Dahil konseptinde anlatılması çok zor, illaki yaşanması gerekli olan süper üstü bir tatil ve gezilerimizi yaptık.  Otel Web : www.doganayotel.com

Otel tatili bitiminde ise 28 Ekim – 06 Kasım 2017 tarihleri arasında ANTALYA SİDE ÖZEL EĞİTİM MERKEZİ K.lığında tatilimize devam ettik. Burada da çok çok güzel bir tatil yaptık. Hasret giderdik, hal hatırlaştık, Anılarımıza;  geçirdiğimiz güzel günlerimizi de ekledik, Sarmaş dolaş olduk, Dinlendik…. Sonra da ..veda zamanı geldiğinde ,evim evim güzel evim diyerek birbirimize Allah’a ısmarladık diyerek, evlerimize döndük. Döner dönmez de diğer devre kardeşlerimiz ve eltilerimizi  arayarak sağ salim vardığımızı teyit ederek, yeni tatillerde buluşmak üzere sözleştik. Tatilimizin güzel geçerek anlarımızda yer etmesini sağlayan DOĞANAY HOTEL sahibi Selçuk DOĞAN Beyefendiye, idari perssoneline, tüm çalışanlarına ayrı ayrı memnuniyetimizi bildirir, teşekkürlerimizin kabulünü rica ederiz. sizler sağ olun hep var olun ki bizlerin moral kaynağı yok olmasın. Her şey gönlünüzce olsun..

Tüm devre ve eltilerimize, en kısa zaman da tekrar buluşma dileklerimizle Sağlık ve huzur dolu günler dileriz.

Saygılarımızla.

Taceddin Yıldırım . . . && . . . Fethi Başaran

NOT : Alanya DOĞANAY HOTEL tatili ve Side kamp  resimleri sitemizin Etkinlikler bölümünde yayındadır.

Mezuniyetimizin 50. yıl kutlamaları için yapacağımız çalışmalarla ilgili önerilerinizi bekliyoruz.