&:& . . . . 2019 YILI SONBAHAR TATİLİMİZ . . . . . &:&

Sevgili Devre kardeşimiz ve Saygı Değer Eltimiz hanımefendi,

2oo8 yılında kurduğumuz bu eşsiz grup, her yerde unutulmaz güzelliklere imza atmıstır.  Zor olanı yapıp, mensubu olmaktan gurur duyduğu kuşağa hakkıyla layık olmuş, her daim inandığı ilkelere sahip çıkmıştır.  Zihinlere kazınan Çanakkale  gezisi , Eskişehir ziyareti,  Ankara’daki Ata’sına bağlılığını kendine has eşsiz güzelliğiyle belleklere silinmez izlerle kazınmıstır. Akıp giden ömrün artık sonbaharlarındayız.  Her yaptığımız  bu birliktelikler, coşku ve sevgiyi hep canlı  tutarken, vedalaşma konumunda da etkisini göstermektedir.  Başkanı  olduğum bu müstesna grup,  sonbahar gezisinde Kuzey Ege’ye ismini yazmaya,  Kaz Dağlarının  zirvelerine, kendini göstermeye gidiyor.  Bize yakışan bu güzel otelde hepinizle buluşmayı coşku içinde bekliyoruz.  Adımıza,  zevkimize uyan sıcak ve olabildiğince temiz ve çokta ekonomik olan bu yerde yemeye,  içmeye,  gezmeye,  eğlenmeye,  dertleşmeye ve vedalaşmaya bekliyoruz.  Sizleri hiçbir zaman mahcup etmedik. Burada da çok mutlu olacağımıza yürekten inanıyoruz.  Gelinlerimiz,  damatlarımız,  torunlarımız,  çocuklarımız , her şeyimizdir. Bizlere,  bir 8 gün daha izin versinler, Unutmayalım ki ne yaşarsak, o kardır. saygılarımızı sunarken,  Sağlık ve mutluluklar diliyoruz.

2019 yılı SONBAHAR TATİLİ ile ilgili yaptığımız çalışmalar neticesinde, tatilimizi daha önce Fethiye/ Muğla’ da yapmayı planlamıştık. Ancak ulaşımın zorluğu, otellerin burnundan kıl aldırmaması fiatlarda indirime gitmemeleri sonucunda, BALIKESİR / EDREMİT’ de bulunan 4 Yıldız  ADRAMİS TERMAL HOTEL SPA’da,  29 Eylül – 07 Ekim 2019   tarihleri arasında 08 gece , 09  gün Sabah kahvaltı,Akşam yemekleri açık büfe; gündüz   ikramlar ücretsiz ; İçki yok ( herkes kendisi getirebilir )  olarak, iki kişilik oda da kişi başı 125tl. ( iki kişi : 125 x 2= 250 tl.x 08 gece = 2000tl.) olarak anlaşma yapılmıştır.

Adres : Bostancı Mh. İzmir Yolu Üzeri 5.KM, EDREMİT/BALIKESİR

Web Sitesi :  adramis.com.tr  
Tel No :   (0266) 376 13 14

Ödemeler :Katılmak isteyen devre kardeşlerimiz  ve eltilerimiz, Tacettin YILDIRIM / Fethi BAŞARAN  ile telefonla  olur aldıktan sonra  Otel’e rezervasyon  için kişi başı 500 tl. ön ödeme ücretini, 15  Eylül 2019 pazar gününe kadar,  Elden veya  Ziraat Bankası Narlıdere şubesindeki  0726 0861 8296-5001 no’lu Fethi Başaran hesabına veya PTT.den Fethi Başaran 5661946 no’lu posta çeki hesabına,  katılacak kişinin Adı Soyadı belirtilerek  yatırmaları gerekmektedir.Ön ödemeden geri kalan ücret, otele girişte verilecektir.( Kredi kartı geçerlidir.)Hepimize iyi bir tatil temennilerimizle sağlık ve huzur dolu günler dileriz.Saygılarımızla.

 Tacettin YILDIRIM                                                          Fethi BAŞARAN