Amaçlarımız

 •  ATATÜRK İLKE VE İNKİLAPLARININ TAKİPÇİLİĞİNİ YAPMAK.
 •  İNTERNET VASITASIYLA İLETİŞİM AĞINI KURARAK,DEVRE ARKADAŞLARIMIZ ARASINDAKİ HABERLEŞMEYİ DAHA ETKİN VE HIZLI BİR ŞEKİLDE SAĞLAMAK.
 •  YAPILACAK MUHTELİF TOPLANTILARLA ASKERLİK MESLEĞİNE AİT ORTAK ANILARI YAŞATMAK, İYİ VE KÖTÜ GÜNLERDE BİR ARAYA GELEREK, SEVİNÇ VE ÜZÜNTÜLERİNE ORTAK OLARAK ;.KENDİLERİYLE AİLE BİREYLERİNİN MUHTAÇ OLDUKLARI İLGİ VE İHTİMAMI GÖSTEREREK PAYLAŞMAK.
 •  İŞ VE SANAT HAYATINDA BAŞARILI,KARIYER SAHİBİ OLAN DEVRE ARKADAŞLARIMIZLA,EŞ VE COCUKLARINI YAKINDAN TANIMAK.
 •  SOSYAL VE KÜLTÜREL İHTİYAÇLARI GİDERMEK. DEVRE ARKADAŞLARIMIZ ARASINDAKİ DAYANIŞMAYI SAĞLAMAK İÇİN,KENDİLERİNİN VE YAKINLARININ MESLEKLERİNİ SAPTAYIP; GEREKTİĞİ ZAMAN İLETİŞİM KURULARAK KARŞILIKLI YARDIMLAŞMA İLE İHTİYAÇLARIN GİDERİLMESİYLE İLGİLİ ÇALIŞMALAR YAPMAK.

 

SİTEMİZİN YAZI KURALLARI

 1.  Sitemiz’de siyasi içerikli yazı, siyasi propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir sitemiz katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.Ayrıca, halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılamaz.
 2.  Mesaj yazarken, İnternet kuralları gereği büyük harf kullanmak Bağırmak&Kızmak anlamına geldiği için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız.
 3.  Mesaj ve yazılarınızı nezaket kuralları çerçevesinde yazmalısınız,Hakaret veya kin dolu yazılar tarafımızdan engellenir.
 4.  Yöneticiler her yazılan mesaji yönetemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen yöneticilere bildiriniz.
 5.  Sitemizin yazı kuralları konusunda katılımcıları sürekli bilgilendirmek yöneticilerin görevi değildir. Arkadaşlarımız bu kuralları okuyup uymak zorundadır.
 6.  Sitemizdeki Ziyaretçi defteri Mesajları ile Şiir ve Yazılar bölümü fikir tartışmalarının yapıldığı ‘’Forum’’ değildir.
 7.  Sitemizin Amaç dışı kullanılmaması gerekmektedir.

 Sitemiz kurallarına uymayanların mesajlarımıza ve yazılar bölümüne yazı yazması engellenecektir. Bu işlem haber verilmeden de yapılabilir.

 

YÖNETİM